biowin bioterm biogrod
Salon sprzedaży

Otwarty w godzinach:
PN-PT 8 - 18 | SB 8 - 13

Telefon czynny:
PN-PT 8-16

Kontakt:
tel.: +48 42 2323230
fax: +48 42 2323293
e-mail:

ul. Pryncypalna 129/141
93-373 Łódź

Wyszukaj produkt
 

O firmie


SALON FIRMOWY, mieszczący się w Łodzi przy ul. Pryncypalnej 129/141

Szczypta historii firmy

Firma Biowin jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Powstała w 1977 r. jako producent drożdży winiarskich. Wraz z upływem czasu rozszerzała ofertę artykułów winiarskich, a na początku lat 90-tych rozpoczęła produkcję termometrów pod marką Bioterm.  W roku 2009 rozszerzyła ofertę o artykuły ogrodnicze pod marką Bioogród.

Obecny zakres działalności


Obecnie firma Biowin zatrudnia kilkadziesiąt osób, dysponuje własnym transportem, dużymi powierzchniami magazynowymi oraz rozbudowanym działem produkcyjnym.

  • Obsługujemy hurtownie oraz centra handlowe w całym kraju i sukcesywnie zwiększamy eksport.
  • Prowadzimy sprzedaż na stronie www.biowin.pl oraz na stronach tj. Allegro oraz Ebay.
  • Posiadamy własne laboratorium mikrobiologiczne, od kilku lat z wdrożonym systemem HACCP.


Cel i misja firmy


Firma BIOWIN ma silną i ugruntowaną markę na rynku. Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie, jakości usług oraz wprowadzanie pod naszą marką najlepszych produktów.

Zależy nam na tym, aby nie była to jedynie kolejna firma, nastawiona tylko na bezwarunkową sprzedaż produktów. Dlatego stworzyliśmy dla naszych klientów bezpłatny dział poradnictwa. Każdy może do nas zadzwonić lub napisać a my zrobimy wszystko, aby pomóc mu w rozwiązaniu każdego problemu.
W siedzibie naszej firmy w Łodzi organizujemy również, co miesiąc spotkania szkoleniowe z zakresu produkcji win, piwa czy mocniejszych trunków. Wstęp jest oczywiście wolny.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Otwarci jesteśmy na wszelkie propozycje i gwarantujemy doskonałą jakość zarówno produktów jak i obsługi.

Bo domowe jest lepsze!

 
Biowin 2010 | Wszelkie prawa zastrzeżone | powered by freshform